Animacja 3D profilu aluminiowego NAMI23

Odkryj świat produktów firmy Topmet Light. Dla klienta wykonaliśmy animację 3D prezentującą profile NAMI23. Profile można malować na dowolnie wybrany kolor co pozwala stworzyć własny, niepowtarzalny design.

W ramach zlecenia skupiliśmy się na kompleksowej optymalizacji modelu 3D profilu, dążąc do uzyskania najwyższej jakości wizualizacji. Przeprowadziliśmy staranne wykonanie materiałów, dbając o każdy detal, aby oddać realistyczność produktu. Dodatkowo, skoncentrowaliśmy się na precyzyjnym doświetleniu scen, co umożliwiło uzyskanie optymalnego efektu wizualnego. W ramach zlecenia zajęliśmy się tworzeniem scen z aranżacją produktu klienta, co pozwoliło na ukazanie profilu w kontekście różnych stylów i przestrzeni. Cały proces miał na celu dostarczenie kompleksowej i atrakcyjnej prezentacji produktu, odpowiadającej oczekiwaniom naszego klienta.

Zakres prac

  • Optymalizacja modelu 3D.
  • Wykonanie materiałów.
  • Wykonanie scen aranżacyjnych.
  • Oświetlenie sceny.
  • Render animacji.
  • Postprodukcja (grafika, korekcja kolorów).

Animacje 3D produktów to innowacyjne narzędzie, które umożliwia klientom pełniejsze zrozumienie funkcji, designu i możliwości wykorzystania produktów. Obejrzenie dynamicznych wizualizacji 3D pozwala wirtualnie przekroczyć próg produktu, prezentując go w różnych kontekstach aranżacyjnych. To doskonała forma, aby zobaczyć, jak nowoczesne technologie, narzędzia czy maszyny harmonijnie wpisują się w różnorodne scenariusze użytkowe. Animacje 3D pozwalają na dogłębne poznanie oferty, przenosząc klienta w fascynującą przestrzeń wirtualnej prezentacji.

Zobacz nasze animacje 3D
Projekt

Animacja 3D profilu aluminiowego NAMI23 Topmet Light

Klient

Topmet Light

Kategoria projektu

Animacja 3D, Wizualizacja 3D, Rendery produktowe

Profil NAMI23 - render 3D Wizualizacja 3D profil NAMI23