STUDIO ANIMACJI I WIZUALIZACJI 3D

Animacje 3D

Od podstaw modelujemy obiekty, przedmioty, środowisko by stworzyć ruchomy obraz idealny, taki którego nie da się osiągnąć przy pomocy innych środków przekazu filmowego. W tej dziedzinie nie ma rzeczy niemożliwych.

Wizualizacje 3D

Wizualizacje 3D to innowacyjna i atrakcyjna forma prezentacji. Tworzymy realistyczne oraz surrealistyczne wizualizacje obiektów, przedmiotów (packshots), scen, oraz środowisk w praktycznie nieograniczonej jakości cyfrowej.

Produkcja / Postprodukcja

Materiał filmowy coraz częściej staje się wizytówką firmy czy też instytucji. Tworzymy profesjonalne filmy promocyjne, korporacyjne oraz spoty reklamowe. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem do produkcji oraz postprodukcji obrazu.

Animacja postaci

Animacja postaci to idealna forma ożywienia twojego bohatera w materiale filmowym. Postać wykreowana na potrzeby reklamy może stać się symbolem czy też „maskotką” firmy. Potrafimy sprawić by zagrała tak, jak życzy sobie tego klient.

3VO STUDIO

Od prawie 10 lat specjalizujemy się w produkcji: wizualizacji, filmów 3D, opraw graficznych do programów TV, spotów reklamowych oraz post-produkcją obrazu. W dziedzinie w której działamy, nie ma rzeczy niemożliwych. Uważnie słuchamy naszych klientów by za każdym razem przygotowywać oferty oparte na ich indywidualnych potrzebach oraz wizjach. Wizualizacje oraz animacje 3D są najlepszym sposobem na pobudzenie wyobraźni Państwa klientów. Często suche opisy i schematy to za mało, by przekonać do potężnych inwestycji. Nasza praca, poprzez obraz ma na celu skrócenie tej drogi. W naszym studiu tworzymy profesjonalne animacje z wykorzystaniem trójwymiarowych modeli produktów. Jesteśmy grupą pasjonatów, specjalistów w swojej dziedzinie, którzy świadcząc usługi na najwyższym poziomie są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.[/vc_column_text]