cropped-logo_3.pngVIDEO PRODUCTION
Materiał filmowy coraz częściej staje się wizytówką firmy czy też instytucji. Tworzymy profesjonalne filmy promocyjne, korporacyjne oraz spoty reklamowe. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem do produkcji oraz postprodukcji obrazu.
Nasza oferta obejmuje:

Filmy reklamowe – celem filmu jest zachęcenie potencjalnego klienta do dokonania zakupu produktu lub usługi.  Zaletą jest fakt, że spoty można dodatkowo zamieszczać na stronach www.
Filmy promocyjne  – realizujemy materiały filmowe, które w krótkiej i przystępnej firmie są w stanie rozreklamować każdy produkt oraz wydarzenie.
Filmy korporacyjne i wizerunkowe – tworzymy nieprzeciętne wizytówki firm. Celem tej formy prezentacji jest przedstawienie profesjonalnego i spójnego wizerunku firmy. 
Filmy instruktażowe i szkoleniowe –
tego typu filmy stają się coraz bardziej popularne. Z uwagi na przystępną formę oraz stosunkowo niski koszt są alternatywą dla kosztownych szkoleń zewnętrznych.
Filmy viralowe (wirusowe) – są to krótkie, intrygujące, śmieszne lub szokujące formy reklamy, które docierają do odbiorców lawinowo dzięki udostępnianiu ich w sieci.

cropped-logo_3.pngVIDEO POST-PRODUCTION
Postprodukcja obrazu to proces cyfrowej obróbki materiałów filmowych. Zajmujemy się postprodukcją filmową, telewizyjną oraz kinową z materiałów powierzonych. Mamy wieloletnie doświadczenie. Pracujemy na najlepszych programach. Nasza oferta obejmuje:

Montaż – wykonujemy montaże materiału obrazowego i dźwiękowego, składając wszystko w jedną spójną całość.
Efekty specjalne – wykonujemy animacje 3d, efekty np. w postaci wybuchów, pęknięć, rozpadających się budynków. Wszystkie efekty które, pozwalają stworzyć w materiale filmowym odpowiedni klimat.
Oprawy graficzne – tworzymy: czołówki, tyłówki, belki, napisy do powierzonych materiałów filmowych.